Intense Kargo Kurtarma Modu for WooCommerce

Lýsing

DİKKAT: Bu eklenti bir kurtarma eklentisidir, bu eklenti sadece geçmişte Intense Yazılım kargo eklentilerini kullanmakta olup „artık kullanmayan“ kullanıcılar içindir.

CAUTION: the plugin for only users that was used intense.com.tr shipping plugins in the past but not using currently.

Intense Kargo eklentileri kullanıcılarının eklentiyi kullanmayı bıraktıklarında „Kargoya verildi“ sipariş durumunun sistemde olmaması sebebiyle görünmeyen siparişleri görünür hale getirir.

Özellikler:
* „Kargoya verildi“ durumunu aktif hale getirir.
* Siparişe ilişkin kargo firması ve kargo takip no verilerini yönetici sipariş detayından görebilmesinizi sağlar (düzenleme özelliği bulunmamaktadır.)

Bu eklenti intense.com.tr tarafından geliştirilmiştir.

Uppsetning

Eklentiyi yükledikten sonra, ayarlar bölümüne gidiniz(WordPress admin sol menü -> ayarlar -> Intense Kargo Kurtarma Ayarları) ve ilgili ayarları tamamlayınız.

Umsagnir

There are no reviews for this plugin.

Þátttakendur & höfundar

“Intense Kargo Kurtarma Modu for WooCommerce” er opinn hugbúnaður. Eftirfarandi aðilar hafa lagt sitt af mörkum við smíði þessarar viðbótar.

Höfundar

Breytingarsaga

v1.0.1

26/01/2022 =
wordpress.org için readme.txt güncellemesi

v1.0.0 – 24/01/2022

Özellik: Intense kargo entegrasyonları ve manuel kargo eklentilerini geçmişte kullanmış olan kullanıcılar için; \“kargoya verildi\“ sipariş durumu görünür hale getirildi ve kargo takip verilerinin yönetim sipariş detay ekranından okunabilmesi sağlandı.